Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Demo gry REALPOLITIKS dostępne już wkrótce!

prasa

Demo gry REALPOLITIKS dostępne już wkrótce!

(Katowice, Polska | 1 lutego 2017) Informacja prasowa: Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, że otwarte, publiczne demo gry Realpoltiks, przystępnej strategii czasu rzeczywistego osadzonej we współczesnych realiach, będzie dostępne w dniu 9 lutego m.in. poprzez Steam, 1Cpublishing.com oraz oficjalną stronę gry – realpolitiks.net

Realpolitiks jest już dostępne jako preorder na: bundlestars.com, greenmangaming.com oraz indiegala.com.

Premiera gry odbędzie się w dniu 16 lutego i choć produkcja jest w fazie ostatnich szlifów, to już teraz możliwe jest otrzymanie wersji recenzenckiej. Kontakt mailowy na który prosimy kierować swoje zgłoszenia to: marketing@jujubee.pl  

W publicznym demie gracze zostaną wciągnięci w meandry współczesnych zawirowań politycznych po stronie jednego z dwóch państw: Niemiec, uznawanych za jedno z najbardziej uprzemysłowionych i zaludnionych krajów Europy, znanych z licznych osiągnięć technologicznych i ekonomicznych, stawiających czoła wielu przeciwnościom i podejmujących twarde decyzje jako wiodąca siła w Unii Europejskiej; lub Rosji, największego na świecie kraju pod względem powierzchni, starającego się odzyskać dawny blask supermocarstwa pomimo licznych blizn. Demo zaoferuje scenariusze zaprojektowane tak, aby szybko wprowadzić graczy w wybory i możliwości dostępne w Realpolitiks.

Informacje o grze:

Platforma:    PC Windows, Linux, Mac OS
Wydawca:    1C Company
Developer:    Jujubee S.A
Data wydania:    16 luty 2017

 

Linki:

Nowy trailer: https://youtu.be/v2LwcJBLMPo
Strona w sklepie Steam: http://store.steampowered.com/app/553260 

 

O grze:
 

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

Cechy gry:

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.
     

O Jujubee:


Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!