Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee zapowiada wydanie Realpolitiks na Nintendo Switch!

prasa

Jujubee zapowiada wydanie Realpolitiks na Nintendo Switch!

(KATOWICE, POLSKA | 25 Kwietnia, 2018) Informacja prasowa: Studio Jujubee ma zaszczyt ogłosić, że Realpolitiks - osadzona we współczesnych realiach gra strategiczna czasu rzeczywistego, pojawi się jeszcze w tym roku na konsolę Nintendo Switch. 


Realpolitiks w wersji na japońską konsolę zachowa wszystkie elementy rozgrywki znane z edycji na komputery osobiste, będzie zawierać również najnowszy dodatek zatytułowany “New Power”. Przewidywany termin premiery to trzeci kwartał 2018 roku.  


 

Informacje o grze: 
Platforma:    PC Windows, Linux, Mac OS, iOS, Android, Switch (Q3 2018)
Deweloper:    Jujubee S.A
Data wydania wersji na PC: 16 luty 2017


 

Linki:
 

Realpolitiks Trailer: https://youtu.be/uFBhaU5ZUN4

Trailer DLC „New Power”: https://youtu.be/bPDJiOBXNg0

Strona w sklepie Steam: 
http://store.steampowered.com/app/553260 
Wersja gry na system iOS:
https://itunes.apple.com/app/realpolitiks-mobile/id1238141350?mt=8
Wersja gry na system Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiks


 

O grze:


 

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?
 

Cechy gry:
 

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.


 

O Jujubee:Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).