Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Realpolitiks, osadzona we współczesnych realiach gra z gatunku real-time grand strategy, zostanie wydana w lutym 2017 roku!

prasa

Realpolitiks, osadzona we współczesnych realiach gra z gatunku real-time grand strategy, zostanie wydana w lutym 2017 roku!

KATOWICE, Polska | 6 grudnia, 2016) Informacja prasowa: Studio Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, iż Realpolitiks, osadzona we współczesnych realiach gra z gatunku real-time grand strategy, zostanie wydana w lutym 2017 roku na platformy: Windows, Linux oraz Mac OS. Jednocześnie spółka ogłasza swoje plany wydania wersji mobilnej gry (iOS, Android) w pierwszym półroczu 2017 roku.
 

Realpolitiks umożliwia graczom wcielenie się w rolę przywódcy jednego ze współczesnych państw i zmierzenie się z wyzwaniami występującymi w obecnym geograficznym i politycznym układzie świata, jak również i z możliwymi kryzysami w przyszłości. Oferowana przez grę mieszanka zarządzania sprawami wewnętrznymi i międzynarodowymi wnosi do rozgrywki balansowanie na delikatnych zależnościach w sferach politycznych, ekonomicznych i militarnych. Gra posiada wyrazisty interfejs oraz intuicyjne mechaniki rozgrywki nawiązujące do standardów gatunku. Przed graczem stoją wyzwania w postaci kryzysów finansowych, terroryzmu, migracji, epidemii czy konfliktów zbrojnych, a głównym celem uczynienie swojego państwa globalną potęgą.
 

Informacje o grze:
 

Platforma:    PC Windows, Linux, Mac OS
Wydawca:    1C Company
Developer:    Jujubee S.A
Data wydania:    Luty 2017

 

Linki:


Grafiki: https://www.dropbox.com/sh/frg9eux3tgxqtvb/AAD-iyBqtjj_HdnIV5Nl0r2na?dl=0
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=HENUo-FPYuQ
Strona na Steam Store: http://store.steampowered.com/app/553260 


Opis gry: 


Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.
 
Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.
 
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet stwórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów. 
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.
     

O Jujubee:


Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!