Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Gra Realpolitiks w wersji na Nintendo Switch już dostępna w Nintendo eShop!

prasa

Gra Realpolitiks w wersji na Nintendo Switch już dostępna w Nintendo eShop!

(KATOWICE, Polska | 30 Sierpnia, 2018) Informacja prasowa: Studio Jujubee ma zaszczyt ogłosić, że gra Realpolitiks New Power jest już dostępna na platformie Nintendo Switch!

 
Wersja Realpolitiks na Nintendo Switch jest pełnoprawną strategią czasu rzeczywistego na przenośną konsolę, która zachowała wszystkie elementy rozgrywki wcześniej wydanej wersji na komputery osobiste. Twórcą gry jest studio Jujubee, zaś wydawcą wersji na Nintendo Switch jest Forever Entertainment. Gra umożliwia sterowanie za pomocą dotykowego ekranu i/lub kontrolera.

 
Link do strony sklepowej:

 
https://www.nintendo.com/games/detail/realpolitiks-switch
 

Informacje o grze:

 
Platforma:    Nintendo Switch
Developer:    Jujubee S.A.
Wydawca:   Forever Entertainment
Data wydania na NS: 30 sierpnia 2018
Cena: $24.99  / 100 PLN

 
Trailer wersji mobilnej:

 
https://www.youtube.com/watch?v=fNpQ4iIj97c
 

 Opis gry:

 
Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.
 
Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.
 
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet stwórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?
 
·         Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
·         Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
·         Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
·         Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
·         W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
·         Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.
 
 
 
O Jujubee:
 
Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!