Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Gra REALPOLITIKS dostępna już na Steam!

prasa

Gra REALPOLITIKS dostępna już na Steam!

(Katowice, Polska | 16 luty, 2017)  - Studio Jujubee S.A informuje, że gra Realpolitiks jest już dostępna w sklepach cyfrowych! Ta osadzona we współczesnych czasach, przystępna strategia czasu rzeczywistego, jest już dostępna dla systemów Windows, Linux i Mac OS poprzez Steam oraz inne sklepy internetowe.
 

"Jesteśmy podekscytowani tym jak Realpolitiks zostało przyjęte zarówno przez media jak i społeczność graczy. Jak wiemy, niezwykle ciężkim i długim procesem jest dokonywanie zmian politycznych w naszych krajach. Jako twórcy Realpolitiks chcieliśmy też sięprzekonać jak oferowanymi przez grę możliwościami będą podekscytowani gracze - szczególnie, że tytuł oferuje możliwość odniesienia się do tak istotnych i aktualnych społecznie kwestii jak migracja, terroryzm czy rola kościoła” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A. 

Wersja demo gry Realpolitiks, która umożliwia graczom szybkie zapoznanie się z podstawowymi założeniami i mechanikami gry, dostępna jest m.in. za pośrednictwem Steam i 1Cpublishing.com.


Gra została wydana w 7 językach: angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim.

Wersja mobilna gry na systemy iOS i Android zostanie wydana w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Informacje o grze:
 

Platforma:    PC Windows, Linux, Mac OS
Wydawca:    1C Company
Developer:    Jujubee S.A
Data wydania:    16 luty 2017


Linki:
 

Trailer: https://youtu.be/v2LwcJBLMPo
Strona w sklepie Steam: http://store.steampowered.com/app/553260 


O grze:

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

Cechy gry:
 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.


O Jujubee:


Jujubee S.A to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie tytuły takie jak: "FLASHOUT", "Spellcrafter", "Take Off - The Flight Simulator", nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną "KURSK" oraz strategię czasu rzeczywistego "Realpolitiks". Studio zostało założone przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).


Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!