Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Gra Realpolitiks Mobile w wersji na Android wraz z demem już dostępna w Google Play!

prasa

Gra Realpolitiks Mobile w wersji na Android wraz z demem już dostępna w Google Play!

(KATOWICE, Polska | 27 lipca, 2017) Informacja prasowa: Studio Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, że gra Realpolitiks Mobile została dzisiaj wydana na urządzenia z systemem Android i jest dostępna bezpośrednio w Google Play. Gra oferowana jest również w wersji demonstracyjnej!

 

Mobilna wersja Realpolitiks jest pierwszą pełnoprawną strategią czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne, która zachowała wszystkie elementy rozgrywki wcześniej wydanej wersji na komputery osobiste. Wydawcą wersji mobilnej jest spółka Jujubee S.A. Tydzień temu na rynku ukazała się wersja na system iOS.

 

"Użytkownicy systemu Android otrzymują naszą grę odrobinę później, ale za to mogą ją wcześniej przetestować dzięki darmowej wersji demo, która pozwala na zapoznanie się z podstawowymi aspektami zarządzania swoim państwem. Liczymy, że wersja na urządzenia z Androidem spotka się z równie dobrym przyjęciem, co wersja na iOS, która generuje aktualnie przychody istotnie wyższe w tym samym okresie niż nasz największy dotychczasowy hit mobilny, FLASHOUT 3D” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A.

 

Zachęcamy prasę oraz media do zgłaszania się po kody recenzenckie Androidowej wersji gry. Kontakt mailowy na który prosimy kierować swoje zapytania to: marketing@jujubee.pl  

 

Link do strony sklepowej w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiks

 


Link do wersji demo w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiksdemo

 

Link do strony sklepowej w iTunes:

https://itunes.apple.com/app/realpolitiks-mobile/id1238141350?mt=8

 

 

Informacje o grze:

Platforma:    Android

Wydawca:    Jujubee S.A

Developer:    Jujubee S.A

Data wydania wersji Android: 27 lipca 2017

Cena: $5.99 / 6.99€ / 27.99 PLN

 

Trailer wersji mobilnej:

https://youtu.be/pgZfWZhaXzg

 

Opis gry:

 

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

 

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

 

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet stwórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

 

O Jujubee:

 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!