Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Rozszerzenie Realpolitiks: “New Power” jest dostępne już na Steam, GOG i w innych wybranych sklepach cyfrowych!

prasa

Rozszerzenie Realpolitiks: “New Power” jest dostępne już na Steam, GOG i w innych wybranych sklepach cyfrowych!

(KATOWICE, Polska | 15 marca 2018) Studio Jujubee ma zaszczyt ogłosić, że rozszerzenie dla przystępnej strategii czasu rzeczywistego Realpolitiks o tytule “New Power” jest już dostępne w sklepie Steam w wersji na systemy Windows, Mac OS i Linux, a także na platformie GOG i w innych wybranych sklepach cyfrowych! Ponadto rozszerzenie pojawi się na platformie Mac App Store w przyszłym tygodniu. Aktualizacja wprowadza nowe możliwości rozgrywki, które odzwierciedlają bieżące wydarzenia na świecie oraz współczesne ruchy polityczne. Cena rozszerzenia wynosi 7.99 USD i odpowiednio 6.99 EUR. 

 
Rozszerzenie Realpolitiks: “New Power” oprócz nowych rozwiązań dyplomatycznych oraz  wprowadzenia organizacji pozarządowych, prezentuje mini-scenariusz: "Koreański kryzys", cechujący się wprowadzeniem rzeczywistego zagrożenia nuklearnego ze strony Korei Północnej. 

 
Prezentowane w materiałach prasowych wideo z rozgrywki przedstawia trzy najważniejsze aspekty rozszerzenia:

 
  • Pakty o nieagresji, czyli nowy typ rozwiązania dyplomatycznego, które pozwala polepszać stosunki z innymi krajami.
  • Aneksję polityczną, która pozwala na pokojowe poszerzanie swojego terytorium.
  • Organizacje pozarządowe (NGOs), które po odkryciu przez graczy, będą próbowały wpływać na politykę oraz możliwości tworzenia większych jednostek terytorialnych.

 
Zachęcamy media do zgłaszania się po klucze recenzenckie z rozszerzeniem gry. Kontakt mailowy na który prosimy kierować swoje zapytania to: marketing@jujubee.pl.
 
 
Gracze mobilni również mają powody do świętowania. Aby uczcić premierę rozszerzenia na komputerach Mac i PC, mobilna wersja gry jest oferowana w cenie promocyjnej dla systemów iOS i Android.
 
 
Wersja gry na system iOS:
https://itunes.apple.com/app/realpolitiks-mobile/id1238141350?mt=8
 
 
Wersja gry na system Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiks
 
 
Informacje o grze
 
 
Platforma: PC Windows, Linux, Mac OS
Wydawca: 1C Company
Developer: Jujubee S.A
Data premiery: 15 marca 2018
Cena rozszerzenia: USD 7.99 / 6.99 EUR*
*Przez pierwszy tydzień rozszerzenie oferowane jest z 10% obniżką. 
 
 
Linki
 
 
Strona sklepowa rozszerzenia “New Power” w sklepie Steam:
http://store.steampowered.com/app/622360/Realpolitiks__New_Power_DLC

 
Strona sklepowa rozszerzenia “New Power” w sklepie GOG:
https://www.gog.com/game/realpolitiks_new_power

 
Link do materiału wideo prezentującego rozgrywkę w rozszerzeniu:
https://www.youtube.com/watch?v=Oxj1AUMbCA8&feature=youtu.be
 
 
Link do teasera prezentującego rozszerzenie:
https://www.youtube.com/watch?v=3Wqhs7NJkjw
 
 
Media: https://goo.gl/ZBRkgR
 
 
O grze
 
 
Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. 

 
Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, rozwoju Państwa Islamskiego, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.
 
 
Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnio.

 
Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?
 
 
Cechy gry
 
 
  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.
  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.
  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.
  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.
  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.
  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie. 

 


O Jujubee
 


Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).